LİKİT ÇAY KEYFİ

Çay dünyanın en keyifli içeceğidir

image16

Çay, dünyanın en keyifli içeceğidir. Aynı zamanda dünyanın en sağlıklı içeceğidir. Güzel dostluğun, sıcacık muhabbetin tamamlayıcısıdır. 

Çay keyfi için güzel demlemek şarttır

image17

Çaydan keyif alınabilmesi için güzel demlenmesi şarttır. Ne çiğ kalmalıdır ne de haşlanmalıdır. Tam kıvamında taze demlenmeli ve ideal sıcaklıkta kısa sürede servis edilmelidir. Zira, hemen soğumaya ve bayatlamaya başlar.

İyi çay demlemenin sırrı nedir?

image18

Her çay çeşidinin ayrı ayrı demleme usulü vardır. Örneğin; siyah çay için ideal demleme süresi, 87 C ile 93 C arasındaki sıcaklıkta 3 ile 4 dakika arasıdır. Bunlar eksik kalırsa eğer çay çiğ kalır, fakat aşılırsa eğer bu sefer de çay haşlanmış olur. Dolayısı ile çay demleme işi ciddi derecede maharet gerektirir.

İdeal çay demleme sıcaklığı nedir?

image19

Her çay çeşidinin ayrı ayrı demleme sıcaklıkları vardır. Örneğin; siyah çay için 87 C ile 93 C arası sıcaklık gerekirken, yeşil çay için 65 C ile 77 C arası sıcaklık gereklidir. Bunlar ideal bir şekilde karşılanmadığı takdirde iyi çay demi alınamaz. Çay keyfine ulaşabilmenin yolu oldukça meşakkatlidir.

MUHTEŞEM BULUŞ İLE SINIRSIZ ÇAY KEYFİ

Likit Çay nedir?

image20

Çayı ideal bir şekilde demleyip servis etmek gerçekten ciddi maharet gerektiren meşakkatli zor bir iştir. Çoğu kez bu maharet gösterilemediği için maalesef çay keyfinden mahrum kalırız. Buluşumuz olan Likit Demleme Çay ile bütün bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Likit Çayı kim icat etti?

image21

Likit Çay, 35 yıldan beri çay ve kahve sektöründe faaliyet gösteren RUŞEN Group tarafından 2018 yılında icat edildi. TPE nezdinde 2018/14098 sayı ile patent tescili yapılan buluşumuz sayesinde çay keyfinde yeni bir çığır açıyoruz. Yeni nesil çayı icat ettik.

Likit Çay nerede üretiliyor?

image22

Likit Çaylarımızı, grubumuz şirketlerinden Selen Food GmbH'nın Almanya'daki fabrikasında üretiyoruz. İmalatımızda dünyanın en kaliteli çaylarını kullanıyoruz. Değişik damak tatları için özel harmanlar yapıyoruz.

Likit Çay nasıl üretiliyor?

image23

Maharet gerektiren ve zor bir iş olan çay demleme işlemini, sizin yerinize biz fabrikamızda profesyonel uzmanlarımızın gözetiminde yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştiriyoruz. Tam olması gerektiği gibi; ne bir fazla ne bir eksik. En ideal şekilde demlediğimiz çayı, posasından ayırıp aseptik olarak el değmeden paketliyor ve size ulaştırıyoruz.

Likit Çay nasıl hazırlanıyor?

image24

Fabrikada ideal bir şekilde demlenip paketlenen Likit Çay, bunun için özel olarak üretilmiş olan Likit Çay Makinelerinin içerisine konuyor. Çay içmek istediğimiz anda makinenin tuşuna basıyoruz. O anda hemen taze olarak bir bardak sıcak çay otomatik olarak hazırlanıyor. İdeal kıvamda, ideal sıcaklıkta, ideal tazelikte.

Likit Çay ne avantaj sağlıyor?

image25

Bütün bardaklar, anında taze olarak hazırlanıyor. Hepsi eşit kıvamda. Hepsi eşit tatta. Hepsi eşit sıcaklıkta. Hepsi eşit tazelikte. Bütün bardaklarda eşit aynı keyif. Çiğlik yok. Haşlanmışlık yok. Soğumuşluk yok. Bayatlama yok. Acılaşma yok. Üstelik sıfır zayiat. Üstelik yüksek kalite. Üstelik mükemmel lezzet. Sınırsız keyif.

RUŞEN LİKİT ÇAY SİSTEMİ VİDEOSU

RUŞEN Likit Çay Sistemi hakkındaki bu harika videoya bir göz atın

LİKİT ÇAY ÇEŞİTLERİ

Selen Gold Label Siyah Çay

image26

Dünyanın en kaliteli ve en güzel çaylarından harmanlanmış olan Selen Gold Label Siyah Çay, gün boyu süren çay keyfi sunuyor. 2 Litrelik Bag-In-Box şeklindeki ambalajda sunulan Likit Çayımızın, bir paketinden tam 400 bardak mükemmel çay elde ediliyor.

Selen Earl Grey Bergamotlu Siyah Çay

image27

Tomurcuk filiz çayı sevenler için özel hazırlanmış olan Selen Earl Grey Bergamotlu Siyah Çay, keyfinizi katlayacak. 2 Litrelik Bag-In-Box şeklindeki ambalajda sunulan Likit Çayımızın, bir paketinden tam 400 bardak şahane çay elde ediliyor.

Selen Green Tea Lemon Limonlu Yeşil Çay

image28

Çay keyfinin yanı sıra sağlığına özen gösterenleri de unutmadık. İşte Selen Green Tea Lemon Limonlu Yeşil Çay. 2 Litrelik Bag-In-Box şeklindeki ambalajda sunulan Likit Çayımızın, bir paketinden tam 400 bardak sağlıklı leziz çay elde edilebiliyor.