Haberler

Likit çay ve kahve sistemimiz fuar da yoğun ilgi gördü

image9

15-18.Ocak.2020 tarihlerinde Antalya Expo Center'de düzenlenen 27.Food Product fuarında dünyada bir ilk olan 'Yeni nesil çay' ile Türkiye'de bir ilk olan 'Yeni nesil kahve' ürünlerimizi başarıyla sergiledik. Likit çay ve Likit kahve sistemlerimiz yoğun ilgi gördü. Dünyanın değişik bölgelerinden gelen ziyaretçiler, ürünlerimizin lezzetine hayran kaldılar.

Fuara bekliyoruz

image10

15-18.Ocak.2020 tarihlerinde Antalya Expo Center'de düzenlenecek olan 27. Food Product fuarındaki yerimizi aldık. İkinci kez katıldığımız fuarda 4.Hol'de yer alacak olan 4P10 nolu standımıza davetlisiniz. Dünyanın ilk Likit çay, Likit kahve ve Likit çay ile Likit kahve makinelerimizi teşhir edeceğiz. Bu yeni nesil sistem ve ürünler ile tanışmk için sizleri standımızı ziyarete bekliyoruz.

AFC markasını kullanmaktan vazgeçtik

image11

Dünyanın ilk likit çayını keşfedince çok heyecanlandık. Bu yeni buluşumuzu yeni bir marka (AFC markası) ile piyasaya vermeyi düşündük. Hatta, bununla fuara bile katıldık.

Ancak, bu davranışımızın 35 yıllık markalarımız olan RUŞEN ile SELEN'e haksızlık olacağını değerlendirdik. Netice olarak AFC markasını kullanmaktan vazgeçtik. Geleneksel ve tarihsel markalarımız olan RUŞEN ve SELEN ile yolumuza devam edeceğiz. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla arz ederiz.

Fuara davetlisiniz

image12

RUŞEN Group olarak 16-19.Ocak.2019 tarihlerinde Antalya Expo Center'de düzenlenecek olan 26. Uluslararası Gıda Ve İçecek İhtisas Fuarındaki yerimizi aldık. 4.Hol'de yer alacak olan 4N12 numaralı standımıza hepiniz davetlisiniz. Dünyanın ilk Likit Çay, Likit Kahve ile Likit Çay ve Kahve Makinelerinin ilk lansmanını bu fuarda gerçekleştireceğiz. Dünyanın ilkleri ile tanışmanız için sizlerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.